Ana Sayfa Haberler SAHA MBA, 4. Dönem Eğitimlerine Başladı

SAHA MBA, 4. Dönem Eğitimlerine Başladı

SAHA İstanbul’un sektöre liderler yetiştirme amacıyla kurgulanan programı SAHA MBA, 4. dönem eğitimlerine başladı.  SAHA MBA programının 4. dönem tanışma ve bilgilendirme toplantısı 13 Eylül’de gerçekleştirildi.

SAHA MBA, 4. dönem eğitimleri kapsamında, 413 saatlik program ve modülleriyle yeni öğrencilerini karşıladı. Yeni dönemde; ASELSAN, Roketsan, TUSAŞ, Türkiye Uzay Ajansı, Baykar gibi firmaların yöneticileri de SAHA MBA programı kapsamında öğrenciler ile buluşacak.  

SAHA MBA Programı’na sektör yöneticilerinin ve yönetici adaylarının yoğun bir ilgi gösterdiğine dikkat çeken SAHA İstanbul Genel Sekreteri İlhami Keleş, “Katılımcılara uluslararası bir bakış açısı ile rekabet edebilme kabiliyeti kazandıran 2021 programımızı, İstanbul’da Bilim Üsküdar’da, Ankara’da Teknopark Ankara’da ve Gaziantep Sanayi Odası olmak üzere 3 merkezde gerçekleştirdik ve oldukça yoğun bir katılım aldık. Harvard, Oxford, Stanford, London Business School gibi dünyanın önde gelen okullarının aralarında bulunduğu on beş üniversitenin MBA programlarını inceleyerek hazırladığımız SAHA MBA ile 5 yılda dünyanın 10 MBA’sından biri olmayı ve ülkemizin Milli Teknoloji Hamlesi’ne katkılarımızı geleceğin yöneticileri yetiştirerek sürdürmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.