Ana Sayfa Haberler Sahada Askerin İhtiyacını Karşılayan Ürünler Geliştiren İNDES Mühendislik’e, Jandarma Genel Komutanlığından Ziyaret

Sahada Askerin İhtiyacını Karşılayan Ürünler Geliştiren İNDES Mühendislik’e, Jandarma Genel Komutanlığından Ziyaret

Jandarma Genel Komutanlığı Komutan Yardımcısı Tümgeneral Halis Zafer Koç ve beraberindeki heyet, 6 Ekim’de, İNDES Mühendislik’i ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, İNDES Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Melih Özkan, Tümgeneral Koç’a, firmanın ürünleri, kabiliyetleri ve yürüttüğü projeler hakkında bilgi verdi.

Kurulduğu bölgede, kesintisiz ve güvenilir bir şekilde çalışan modüler ve mobil hibrit enerji üretim ve depolama sistemleri ile bu sistemlere entegre güvenlik çözümleri geliştiren İNDES Mühendislik, bu alanda geliştirmiş olduğu 3 farklı ürün ailesi özelinde, ASELSAN ile ürün ortaklığına ilişkin iş birliği yapıyor. Bu kapsamda Tümgeneral Koç ve beraberindeki heyetin ziyaretine, ASELSAN Kent Güvenlik Program Müdürü Engin Yağız ile ekip arkadaşları da eşlik etti.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.