Ana Sayfa Haberler Sarsılmaz, 70’ten Fazla Modeliyle DSEI 2023’te

Sarsılmaz, 70’ten Fazla Modeliyle DSEI 2023’te

Sarsılmaz, savunma sanayisinin en önemli fuarları arasında yer alan ve uluslararası sektör liderlerinin boy gösterdiği DSEI 2023’te yerini aldı. 12-15 Eylül tarihleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen DSEI 2023’te, H3 512 numaralı stantta ziyaretçilerini bekleyen Sarsılmaz, sivil ve askeri silah grubundan 70’in üzerinde ürününü sergiliyor. 230’dan fazla yeni katılımcı ile birlikte 2 bin 800’ün üzerinde savunma ve güvenlik tedarikçisinin yer aldığı DSEI 2023, “Bütünleşik Bir Güce Ulaşmak” temasıyla hava, siber, elektromanyetik faaliyetler (CEMA), kara, deniz ve uzaydan oluşan beş operasyonel alan arasında entegrasyonu vurguluyor.

Her Gereksinim için Farklı Bir Sarsılmaz
Fuarda tüm askeri silahlarının yanı sıra yeni geliştirdiği tabanca modellerini de sergileyen Sarsılmaz, uluslararası arenada adından bir kez daha söz ettirdi. Ziyaretçiler, fuarda, Sarsılmaz’ın SAR9 tabanca ailesine ait SAR9 METE, SAR9 C, SAR9 SP, SAR9 Gen2 ve serinin küçük boyutlarıyla fark yaratan yeni üyeleri SAR9 SC ile SAR 9 CX modellerini inceleme fırsatı buluyor. Firma, SAR9 ailesinin yanı sıra B6, CM9, K12 SPORT, KILINÇ 2000, P8 S gibi modellerini de ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Bir Askeri Birliğin Tüm İhtiyaçları Bir Arada
Bir askeri birliğin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün yelpazesine sahip olan Sarsılmaz, makineli tabanca, piyade tüfeği, makineli ve ağır makineli tüfek modellerini de DSEI 2023’te sergiliyor. Meskûn mahal kullanımı için özgün olarak tasarlanan SAR 109T, Türk mühendislerince özgün olarak geliştirilen SAR 56 piyade tüfeği, sahadaki uzman personelden alınan geri bildirimle geliştirilen SAR 56 piyade tüfeği, DSEI 2023’te en çok ilgi gören modeller arasında. Makineli tüfek segmentindeki SAR 762 MT ve ağır makineli tüfek SAR 127 MT modeli de fuarda profesyonellerin beğenisine sunuldu.

Karada, Havada, Denizde Entegre Güç: SAR 127 MT
Sarsılmaz’ın geliştirdiği ve tüm teknik veri paketi Türkiye’de yalnızca Sarsılmaz tarafından sağlanan SAR 127 MT, teknik özellikleriyle benzerleri arasından sıyrılmayı başarıyor. 12,7×99 mm’lik ağır makineli tüfek SAR 127 MT hem tam otomatik olarak çalışabiliyor hem de tek atış yapabiliyor. UKSS’lere de entegre edilebilen SAR 127 MT, ayrıca gerekli ara yüz bağlantıları yapılarak; kara, deniz ve hava araçlarına da takılabilecek. Sarsılmaz ve TUSAŞ ortak kuruluşu TR Mekatronik bünyesinde tasarım doğrulama testleri başarıyla tamamlanan hava versiyonu, Türkiye’nin yerli ve milli uçağı HÜRKUŞ-C’nin kanat altına yerleştirilecek.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.