Ana Sayfa Haberler Sarsılmaz, ABD’deki TRIGGRCON Firearms’ta yerini aldı

Sarsılmaz, ABD’deki TRIGGRCON Firearms’ta yerini aldı

SAR 9 Compact X ile ABD’de “Yılın En İyi Tabancası” ödülü alan Sarsılmaz, 2023 TRIGGRCON Firearms fuarında silah sanayi devleri arasındaki yerini aldı. Etkinliğin ilk iki gününde Sarsılmaz ürünlerinin sergilenmesinin ardından katılımcılar, etkinliğin son gününde Sarsılmaz’ın silahları ve gerçek mermiler ile atış deneyimi yaşayabilecekler. 22 Eylül’de Kansas’ta başlayan fuarın, 24 Eylül’de gerçekleştirilecek olan atış etkinliğinde, Sarsılmaz’ı ABD Ulusal Atıcılık Şampiyonu ve aynı zamanda “SAR Savunma” takımı üyesi, 18 yaşındaki Reene Ench temsil edecek.

Midwest’in Halka Açık En Büyük Silah Fuarı

143 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük silah üreticilerinden birisi olan Sarsılmaz, ateşli silah sektörüne yön vermesi ile bilinen TRIGGRCON Firearms fuarı kapsamında en yeni ürünlerini tanıtıyor. Sarsılmaz ABD Satış Başkan Yardımcısı Jacob Phair, “Bu harika etkinliği sabırsızlıkla bekliyorduk, TRIGGRCON, Midwest’in (Orta Batı) halka açık en büyük silah fuarıdır. Sarsılmaz yeni ve yenilikçi ürün serisini tanıtmak için bu fuarda hazır.” dedi.

Geniş Ürün Yelpazesi 

Fuarda bireysel kullanıcılara yönelik silahlarıyla tüketicilerin ve sektöre yön verenlerin karşısına çıkan Sarsılmaz, uluslararası arenada adından bir kez daha söz ettirdi. Bir askeri birliğin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürün yelpazesine sahip olan Sarsılmaz, fuarın son gününde ABD’li bireysel kullanıcıların büyük ilgisini çeken ürünleriyle atış deneyimi yaşatacak.

Sarsılmaz’ın Şampiyon Atıcıları

Fuarın son gününde düzenlenecek olan atış şampiyonasına, Sarsılmaz adına 18 yaşındaki Renee Ench ve emekli SWAT mensubu Tony Sentmanat katılacak. Ench, 5 kez FL SASP şampiyonluğu, 4 kez Ulusal SASP’ta gümüş madalya ve 2023 Optik Tabanca Ulusal SASP Şampiyonluğu elde etmiş genç bir sporcu. Ench’in 2023 Optik Tabanca Ulusal SASP Şampiyonluğu’nu elde ederken kullandığı ateşli silahlar arasında Sarsılmaz K12 Sport ve SAR9 Sport Gen3 yer alıyor. 22 yılı aşkın deniz piyadesi olarak görev yapmış emekli SWAT mensubu Tony Sentmanat ise karma dövüş sanatları alanındaki deneyimlerinin yanı sıra 20 yıldan uzun bir süredir ateşli silahlar eğitmenliği de yapıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.