Ana Sayfa Haberler Sarsılmaz, En Çok İlgi Gören Ürünleriyle Almanya’da

Sarsılmaz, En Çok İlgi Gören Ürünleriyle Almanya’da

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük ateşli silah üreticilerinden Sarsılmaz, Almanya’nın Nürnberg kentinde düzenlenecek olan Enforce Tac ve IWA OutdoorClassics’te ziyaretçilerini ağırlayacak. Firma, her iki fuarda da en çok ilgi gören ürünlerini sergileyecek.

Sarsılmaz’ın Avrupa’da bu yıl katılacağı ilk fuar olan ve 26-28 Şubat tarihlerinde düzenlenen Enforce Tac’i, 10 binden fazla profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Enforce Tac’de özellikle polimer, çelik gövdeli ve revolver model tabancalar ile farklı kolluk kuvvetleri tarafından kullanılan piyade tüfeklerini sergileyecek olan Sarsılmaz, askeri araçlara entegre edilebilen ağır makineli tüfek SAR 127 MT ve makineli tüfek SAR 762 MT’yi de ziyaretçilerle buluşturacak. Enforce Tac’in hemen ardından yine aynı şehirde, 29 Şubat-3 Mart tarihleri arasında düzenlenecek IWA OutdoorClassics’e katılacak olan Sarsılmaz, en çok ilgi gören tabanca, av tüfeği ve yarı otomatik askeri tüfek modellerini katılımcıların ilgisine sunacak.

“Savunma Yatırımlarını Arttırdık”

Dünyadaki gelişmelerle birlikte Avrupa ülkelerinin de güvenlik konseptlerini gözden geçirdiğine ve savunma yatırımlarını arttırma kararları aldıklarına işaret eden Sarsılmaz Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu, “Sarsılmaz olarak çok önemli bir tecrübeye sahibiz. Özellikle özel kuvvetler mensuplarına yönelik olarak devletimizin projelendirdiği çalışmalarla ürettiğimiz milli piyade tüfeklerimiz ve milli tabancalarımızla tüm dünyada çok iddialı bir konumdayız. Söz konusu silahlarımızı saha bildirimleriyle sürekli geliştiriyoruz.” diye konuştu.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.