Ana Sayfa Haberler Sarsılmaz, MSPO’dan Stant Düzenlemesi Ödülüyle Döndü

Sarsılmaz, MSPO’dan Stant Düzenlemesi Ödülüyle Döndü

Sarsılmaz, piyade tüfekleri, makineli tüfekler ve tabancalardan oluşan toplam 56 modelini sergilediği standıyla MSPO fuar organizasyonunun verdiği “en iyi stant düzenlemesi” ödülünü alan firmalardan biri oldu. Söz konusu ödüller, 6-9 Eylül tarihleri arasında, Polonya’nın Kielce kentinde düzenlenen MSPO’nun son gününde gerçekleştirilen ödül töreniyle verildi. Firma tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, Sarsılmaz’ın, silah sektöründe bu ödüle layık görülen tek özel şirket olma başarısını gösterdiği de vurgulandı.

Sarsılmaz standında ön plana çıkan SAR 762 MT makineli ve SAR 127 MT ağır makineli tüfek modelleri, led ekrandan gösterilen özel video eşliğinde sergilendi. “The Quality of Tradition – Since 1880 (Deneyimle Gelen Kalite – 1880’den Bu Yana)” mottosuna vurgu yapan Sarsılmaz; SAR 9, B6 ve KILINÇ serisi tabancalarını da ayrı bölümlerde sundu. Sarsılmaz’ın SAR 56 ve MPT-76 SH piyade tüfekleri ile SAR 109T makineli tabancaları da ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.