Ana Sayfa Haberler Sarsılmaz ABD’de Ödül Kazanmaya Devam Ediyor: Yeni Ödülün Sahibi SAR 9X Platinum Oldu

Sarsılmaz ABD’de Ödül Kazanmaya Devam Ediyor: Yeni Ödülün Sahibi SAR 9X Platinum Oldu

Sarsılmaz’ın Türk güvenlik güçlerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği SAR 9 tabancasının yeni versiyonu SAR 9X Platinum, ABD’de ödül aldı. Sarsılmaz’ın 12 Şubat’ta duyurduğu gelişmeye göre, SAR 9X Platinum, Tactical Retailer dergisinin tabanca kategorisinde “Okurların Seçimi Altın Ödülü”ne layık görüldü. Sarsılmaz bu ödülü, Sig Sauer ve Glock gibi markaları geride bırakarak elde etti.

İğne ateşlemeli SAR 9X Platinum tabanca; aksesuar raylı hafif polimer gövdeye, kapak üzerinde namlunun daha hızlı soğumasına yardımcı olan kanallara ve isabetli atış sağlayan gömme başlı 4,5 inç uzunluğunda dövme namluya sahip. SAR 9X Platinum, reflex nişangah takılmaya hazır kapağı ve 3 farklı ebatta gelen değiştirilebilir kabza kapaklarıyla kişiselleştirilebiliyor. Düşük atış aksı ile şahlanma kontrolünü kolaylaştırıyor ve seri atışlarda daha iyi gruplama yapılmasını sağlıyor. Çift yönlü ve hafif tetiği de SAR9 X Platinum’un özellikleri arasında yer alıyor.

SAR 9’un yeni versiyonlarından SAR 9X de Ocak ayında ABD’li On Target dergisi tarafından verilen 2020 Editor’s Choice (2020 Editör’ün Seçimi) ödülünü kazanmıştı.

 3,913 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.