Ana Sayfa Haberler Sarsılmaz, SHOT Show 2024’te 2 Stantla Yer Alacak

Sarsılmaz, SHOT Show 2024’te 2 Stantla Yer Alacak

Sarsılmaz, ABD’deki markası SAR USA ile birlikte, SHOT Show 2024’te toplam 77 tüfek, av tüfeği ve tabanca modeliyle, 2 ayrı stantta gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Sarsılmaz ve SAR USA’nın stantlarında yer alacak olan başta SAR9 olmak üzere; SAR9 SOCOM, SAR9 SC GEN2 ve K12 SPORT tabancaları ile ağır makineli tüfeklerin büyük ilgi görmesi bekleniyor. SAR USA, 23-26 Ocak’ta Las Vegas’ta bu yıl 46’ncısı düzenlenecek olan fuarın sponsorlarından biri olarak yer alıyor.

Ağır Makineli Tüfekler de Podyumda Olacak

Avcılık, atıcılık ve aksesuarları alanında dünyanın en kapsamlı fuarlarından biri olan SHOT Show 2024’te, Sarsılmaz ve SAR USA, 9 askeri tüfek, 6 av tüfeği ve 62 tabanca modelini sergileyecek. Hafif silahların yanı sıra; yerli mühendislikle üretilen ağır makineli tüfekler SAR 127 MT ve SAR 762 MT de ziyaretçilerin ilgisine sunulacak. Sarsılmaz 12837 numaralı stantta; SAR USA ise 12838 numaralı stantta katılımcılarla buluşacak.

2024’ün Yenilikleri SHOT Show’da

Bu yıl 46’ncısı düzenlenen ABD’deki en büyük 8’inci ticaret fuarı olan SHOT Show, 74.322 metrekareyi aşan toplam sergi alanıyla, 100’den fazla ülkeden katılacak sektör profesyonellerine ve bireysel kullanıcılara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Fuarda, 4 gün boyunca 2.500’den fazla katılımcı şirket, ABD ve diğer pazarlara ulaşma hedefi doğrultusunda on binlerce ürününü sergileyecek. 2024’ün yeniliklerinin duyurulacağı fuarda ateşli silahlar, mühimmat, silah kasaları, kilitler, kılıflar, optikler, atış poligonu ekipmanları, eğitim ekipmanları ve av aksesuarları gibi ürünler tanıtılacak.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.