Ana Sayfa Haberler Sarsılmaz, Silahlı Robot SARBOT’u SAHA EXPO’da Tanıttı

Sarsılmaz, Silahlı Robot SARBOT’u SAHA EXPO’da Tanıttı

Sarsılmaz, silahlı robot SARBOT’un lansmanını, 25-28 Ekim tarihleri arasında düzenlenen SAHA EXPO’da yaptı. Firma, SARBOT’u, robotik sistemler üzerinde çalışmak üzere kurduğu yeni şirketi bünyesinde geliştirdi.

Sarsılmaz, fuar alanında, özel açık hava test poligonunun simülasyonuyla, gerçekçi bir atış deneyimini sundu.

Sarsılmaz, SARBOT’un lansmanının yanı sıra ATAK helikopterlerinde kullanılacak olan 20 milimetrelik topu ve HÜRKUŞ uçaklarında kullanılacak 12,7 milimetre makineli tüfeği ve silah podunu da SAHA EXPO katılımcıları ile buluşturdu.

HÜRKUŞ uçaklarında kullanılacak 12,7 milimetre makineli tüfeği ve silah podunu da SAHA EXPO katılımcıları ile buluşturdu.

Piyade tüfekleri, makineli tüfekler ve tabancalardan oluşan ürünlerini de sergileyen Sarsılmaz, fuar alanında, özel açık hava test poligonunun simülasyonuyla, gerçekçi bir atış deneyimini sundu. Ziyaretçiler, bu simülasyonda SAR 9 METE tabancası, SAR 109 T makineli tabanca ve SAR 56 piyade tüfeğiyle atış yaptı.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.