Ana Sayfa Haberler Sarsılmaz’dan Sürpriz Ürünler Geliyor

Sarsılmaz’dan Sürpriz Ürünler Geliyor

Sarsılmaz, yeni ürünlerle dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor. MSI Dergisi’nin, yeni yayınlanan Temmuz sayısında yer alan ve Sarsılmaz Yönetim Kurulu Başkanı Latif Aral Aliş yapılan söyleşide, Aliş’in konuyla ilgili açıklamalarına da yer verildi.

Aliş, söyleşi sırasında, son dönemde piyasaya çıkardıkları ve yakın gelecekte çıkarmayı planladıkları yeni ürünler hakkında kendisine yöneltilen soruya şu yanıtı verdi: “Son dönemde ürün ailemize eklenen en önemli üyeler olarak, SSB’nin PMT 7,62×51 mm ve PMT 12,7×99 mm projeleri kapsamında hayata geçirdiğimiz; SAR 240 ve SAR 127 makinalı tüfekleri gösterebiliriz. Ancak bunun haricinde, daha da önemli sürpriz ürünlerimizi, yakında sizlerle paylaşıyor olacağız.”

Aliş, yerli olarak geliştirdikleri makinalı tüfeklerin seri üretime başlangıç tarihi konusunda ise şunları söyledi: “COVID-19 salgını olmasaydı, makinalı tüfeklerin seri imalatına başlamak için SSB ile mutabık kaldığımız tarihler; SAR 240 için 15 Ekim 2020 ve SAR 127 için de 15 Kasım 2020 idi. Evet salgın süreci bizi çok olumsuz şekilde etkiledi; ancak hem SSB’ye hem de Türk Milleti’ne karşı büyük bir sorumluluğumuz var. Bu nedenle Sarsılmaz olarak, salgın sürecinden kaynaklanan aksaklıklara rağmen, SAR 240 ve SAR 127 makinalı tüfeklerimizin ilk teslimatlarını, bu yılın sonuna kadar yapacağız.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.