Ana Sayfa Haberler Sarsılmaz’ın SAR 9 Compact X Tabancasına ABD’de Ödül

Sarsılmaz’ın SAR 9 Compact X Tabancasına ABD’de Ödül

Sarsılmaz’ın, SAR 9 Compact X tabancası, ABD’de yayınlanan atıcılık ve silah dergisi Ballistic Magazine’in “En İyi Tabanca Ödülü”ne layık görüldü. Firma, gelişmeyi 26 Ocak’ta yayınladığı basın bülteniyle duyurdu.

Kapağında bulunan soğutma kanalları sayesinde seri atışlarda yüksek performans sağlayan SAR 9 CX; 15 mermi kapasiteli şarjöre sahip. Silaha, refleks nişangâh ve fener, ek bir donanıma gerek duyulmaksızın monte edilebiliyor.

Basın bülteninde ayrıca, Sarsılmaz’ın, SHOT SHOW 2023 etkinliğindeki faaliyetleriyle ilgili bilgiler de yer aldı. Sarsılmaz, 17-20 Ocak tarihlerinde ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen ve sponsorları arasında yer aldığı SHOT SHOW 2023’te, 42’si askeri, 86’sı sivil, toplam 128 farklı ürün sergiledi. Ayrıca, ABD pazarına ilk kez sunacağı SAR 9 SC ve özel kuvvetlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirilen SAR 9 SOCOM modellerinin tanıtımını da yaptı. Hummer tipi askeri araca entegre edilen SAR 127 MT ağır makineli tüfek de katılımcılardan yoğun ilgi gördü. Sarsılmaz; SAR 762 MT, MPT-76 SH gibi diğer askeri silah modellerini de sergiledi.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.