Ana Sayfa Haberler SaSaD ve EDCC Arasında İyi Niyet Anlaşması İmzalandı

SaSaD ve EDCC Arasında İyi Niyet Anlaşması İmzalandı

Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SaSaD) ile Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki muadili National Defense Companies Council (EDCC) arasında, 30 Mayıs’ta, bir iyi niyet anlaşması imzalandı. İmzalar, Savunma Sanayii Başkanlığının ev sahipliğinde ve Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ile BAE’nin tedarik kuruluşu olan Tawazun Ekonomik Konseyi CEO’su Tareq Al Hosani’nin şahitliğinde atıldı.

SaSaD tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada, anlaşmanın amaçları; iki kurum arasındaki iş birliğini geliştirmek, ortak amaç ve hedefler doğrultusunda etkinlikler düzenlemek ve her iki ülke savunma sanayicileri arasında sinerji yaratmak şeklinde sıralandı. Söz konusu anlaşmayla, daha önceki yıllarda kurulan iş birliğinin geliştirilmesi ve yenilerinin tesis edilmesi de hedefleniyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.