Ana Sayfa Haberler SaSaD ve Üye Kuruluşları, TBD Kamu-BİB’25 ve BİMY’29 Bütünleşik Etkinliğinde Yer Alacak

SaSaD ve Üye Kuruluşları, TBD Kamu-BİB’25 ve BİMY’29 Bütünleşik Etkinliğinde Yer Alacak

Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SaSaD) ve üye kuruluşları, 17-20 Kasım tarihleri arasında, Antalya’da düzenlenecek Türkiye Bilişim Derneği (TBD) Kamu Bilişim Merkezleri Yöneticileri Birliği’25 (KAMU-BİB) ve Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri’29 (BİMY) Bütünleşik Etkinliği’ne, sunumları ile katkı sağlayacak.  

Etkinliğin 3. gününde, panel yöneticiliğini SASAD Genel Sekreteri Dr. R. Ruşen Kömürcü ’nün yapacağı “Savunma, Havacılık ve Uzay Sektöründe Dijital Dönüşüm ve Güvenlik” başlıklı oturumda; ASELSAN HBT Bilgi Teknolojileri Program Direktörü Tanın Afacan, ODTÜ İVMER Müdürü Prof. Dr. Melahat Bilge Demirköz, STM Siber Güvenlik ve Büyük Veri Direktörü Bülent Arsal, MilSOFT Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özçelik ve SaSaD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, BİTES Genel Müdürü Uğur Coşkun sunumlarını gerçekleştirecek.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.