Ana Sayfa Haberler SaSaD’dan Stratejik Ortağı Olduğu SEDEC’e Güçlü Katılım

SaSaD’dan Stratejik Ortağı Olduğu SEDEC’e Güçlü Katılım

Mayıs ayında SEDEC organizasyonuyla imzaladığı iş birliği ile etkinliğin stratejik ortağı olan Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SaSaD), SEDEC 2022’ye güçlü bir katılım gösterecek. Etkinliğin açılışında, SaDaD Yönetim Kurulu Başkanı ve Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı Osman Okyay bir konuşma yapacak. Etkinliğin konferans kısmında ise 28 Haziran günü, saat 14:00’te EDAM Güvenlik ve Savunma Araştırmaları Direktörü Dr. Can Kasapoğlu, SaSaD’ın davetiyle yurt dışından gelerek  “Savunma ve Güvenlik Alanında Mevcut Durum ve Öğrenilen Dersler” başlıklı bir konuşma yaparak katılımcılara savunma ve sınır güvenliği konusunda bilgiler aktaracak.

SaSaD’ın etkinlik katılımcıları ile buluşup Derneği ve faaliyetlerini tanıtacağı ve geçtiğimiz günlerde yayınlanan “Savunma Sanayi Performans Raporu 2021” dokümanın edinilebileceği SaSaD standı ise G Salonu 2 numaralı alanda yer alacak. SaSaD’ın standı, B2B görüşmeler için de üyelerinin hizmetinde olacak.

Sedec katılımcısı 50’yi aşkın ülkenin heyetlerinin ve SaSaD üyesi şirketlerin yöneticilerinin sektörün önde gelen isimleriyle bir araya geleceği SaSaD Savunma Sanayii Resepsiyonu ise 29 Haziran Çarşamba akşamı, SaSaD Yönetim Kurulunun katılımıyla  düzenlenecek.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.