Ana Sayfa Haberler SaSaD’ın 31’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı Ertelendi

SaSaD’ın 31’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı Ertelendi

Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SaSaD) Yönetim Kurulu Başkanı Öner Tekin, 6 Nisan’da yayımladığı yazılı açıklamayla 31’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı ileri bir tarihe ertelediklerini duyurdu. 17 Nisan’da yapılması planlanan toplantının Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) nedeniyle ertelendiğinin belirtildiği açıklamada şöyle:

“Sayın Üyemiz,

Derneğimizin 31’inci Olağan Genel Kurul Toplantısı’nın, 17 Nisan 2020 Cuma günü, saat 10.00’da, Dernek Merkezi’nde yapılması kararlaştırılmıştır.

T.C. İçişleri Bakanlığının, 16 Mart 2020 tarihli 81 il valiliğine koronavirüs tedbirleri konulu ek bir genelge gönderilmesine dair duyurusunda; Sivil Toplum Kuruluşlarının (Dernek, Vakıf) Genel Kurulları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının eğitimler dahil insanları toplu olarak bir araya getiren her türlü toplantı ve faaliyetlerinin (icra-i zorunluluk gerektiren yönetim faaliyetleri hariç) 16.03.2020 Pazartesi günü saat 23.59 itibariyle geçici olarak ertelendiği ilan edilmiştir.

Buna göre, COVID-19 salgını nedeniyle hastalığın ülkemizde yayılmasının önlenmesine dair alınacak tedbirlere yönelik tavsiyeler çerçevesinde, anılan Genel Kurul Toplantımız ileri bir tarihte yapılmak üzere ertelenmiştir. İlgili idarelerin bu doğrultuda yapacağı düzenlemeler takip edilmekte olup, içinde bulunduğumuz olağanüstü durumun sona ermesi üzerine yeni bir toplantı tarihi kararlaştırılarak usulüne uygun duyuru ve bilgilendirme yapılacaktır.

Gereği için bilgilerinize arz eder, saygılarımı sunarım.

Saygılarımla,

Öner Tekin Yönetim Kurulu Başkanı”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.