Ana Sayfa Haberler Savunma Sanayii Başkanlığı, Sınavla Kadro Karşılıksız Sözleşmeli Personel Alacak

Savunma Sanayii Başkanlığı, Sınavla Kadro Karşılıksız Sözleşmeli Personel Alacak

Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB), özel bilgi ve ihtisas gerektiren konularda çalıştırılmak üzere sınavla kadro karşılıksız sözleşmeli personel alacak.

SSB, 9 Temmuz’da İnternet sitesinden yaptığı açıklamayla, 3238 sayılı Kanunun 8’inci maddesi ve 2010/285 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı esaslarınca çalıştırılmak üzere, sözlü sınav (mülakat) yöntemiyle; 23 proje mühendisi, 28 proje asistanı ve 9 yönetici asistanı olmak toplam 60 personelin alınacağını duyurdu.

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşıyan adaylar, başvurularını; 3 Eylül – 18 Eylül tarihleri arasında başkanlığı, www.ssm.gov.tr adresindeki sınav başvuru ekranında tanımlı olan bilgileri eksiksiz doldurarak ve belirtilen belgeleri son başvuru tarihi olan 18 Eylül günü mesai bitimine kadar sisteme yükleyerek yapabilecekler.

 

Bilgi için: http://www.ssm.gov.tr/Images/Uploads/MyContents/V_20180709101036207277.pdf

 1,733 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.