Ana Sayfa Haberler Savunma Sanayii Medya Zirvesi, 20 Mart’ta Ankara’da Yapılacak

Savunma Sanayii Medya Zirvesi, 20 Mart’ta Ankara’da Yapılacak

Savunma Sanayii Araştırmaları Merkezi (SASAM), T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı himayelerinde, Savunma Sanayii Başkanlığının (SSB) desteğiyle, 20 Mart’ta, Teknopark Ankara’da Savunma Sanayii Medya Zirvesi düzenleyecek. 

Türk savunma sanayisinde önemli bir boşluğu ve ihtiyacı doldurmayı hedefleyen zirve, savunma sanayisi firmalarının kurumsal iletişim birimleri ile sektör basını ve ulusal basın çalışanlarını bir araya getirerek, tecrübe paylaşımında ve fikir alışverişinde bulunmalarına aracılık edecek. 

Yapılacak panel, söyleşi ve çalıştaylar ile savunma sanayisinde pazarlama iletişimi, savunma sanayisi haberlerinin ihracata olan katkısı, savunma sanayisi haberlerinin istihbarat açıdan değerlendirilmesi konularının ele alınacağı zirvede, savunma sanayisi firmaları ve basının birbirlerinden beklentisini dile getirebilecekleri bir ortam oluşturmak hedefleniyor. 

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.