Ana Sayfa Haberler Savunma Sanayii Medya Zirvesi’nin Programı Belli Oldu

Savunma Sanayii Medya Zirvesi’nin Programı Belli Oldu

Savunma Sanayii Araştırmaları Merkezi’nin (SASAM), T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı himayelerinde, Savunma Sanayii Başkanlığının (SSB) desteğiyle, 20 Mart’ta, Teknopark Ankara’da düzenleyeceği Savunma Sanayii Medya Zirvesi’nin programı belli oldu.

SASAM, 16 Mart’ta, savunma sanayisi firmalarının kurumsal iletişim ve iş geliştirme birimleri ile savunma sanayisi sektör basını ve ulusal basını bir araya getirecek zirvede yapılacak panel ve söyleşilerde savunma sanayisinin iletişimi, iş geliştirmesi ve ihracatı ile ilgili konuların ele alınacağını açıkladı. 

Zirvede düzenlenecek “Savunma Sanayisinde Pazarlama İletişimi” konulu panele, SASAD Genel Sekreteri Ruşen Kömürcü, FNSS Kurumsal İletişim Müdürü Cem Altınışık,  Meteksan Savunma Uluslararası Satış Pazarlama ve Kurumsal İtibar Direktörü Burak Akbaş, ARMELSAN İş Geliştirme Müdürü Erdem Tümdağ ve CANiK İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürü Gençay Gençer katılacak.

Zirvede ayrıca, T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Türkiye Marka Ofisi Koordinatörü Nur Özkan Erbay, MSB Teknik Hizmetler Genel Müdürü Tümgeneral Hüseyin Duman, HAVELSAN Strateji Grup Lideri Erol Yücel,  HAVELSAN Kurumsal İletişim Müdürü Burak Gayretli, TURDEF Genel Yayın Yönetmeni Özgür Ekşi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Merve Seren,  Savunma Sanayisi Araştırmacısı Arda Mevlütoğlu ve TRT Arapça Haber Müdürü  Muhammed Ünalmış birer konuşma yapacak. 

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.