Ana Sayfa Haberler Savunma Sektörü, 11. Deniz Sistemleri Semineri’nde Buluşuyor

Savunma Sektörü, 11. Deniz Sistemleri Semineri’nde Buluşuyor

11. Deniz Sistemleri Semineri (11th Naval Systems Seminar), savunma sektörünü Ankara’da buluşturuyor. Bu yıl 2-3 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan seminerde, sektör temsilcileri son kullanıcılarla bir araya gelecek. İki gün boyunca gerçekleşecek oturumlarla deniz savunma sistemlerindeki son gelişmeler katılımcılarla paylaşılacak.

İlki 2008 yılında organize edilen ve 2013 yılına kadar her yıl kesintisiz bir şekilde düzenlenen etkinlik, bu tarihten sonra 2 yılda bir olacak şekilde gerçekleştirilmeye başlandı. Son olarak 2021’de 10’uncusu gerçekleşen seminerde toplam 40 sunum gerçekleştirildi ve fuaye alanında 19 stant kuruldu. Etkinliğe, yaklaşık 600 kişi kayıt yaptırdı. Seminere dinleyici olarak katılmak isteyenlerin www.navalsystemsseminar.com adresinden çevrimiçi kayıt yaptırmaları yeterli olacak.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.