Ana Sayfa Haberler Savunma ve Güvenlik Alanında, Uluslararası Boyutta B2B ve B2G Görüşme Yapmak için Önemli Fırsat

Savunma ve Güvenlik Alanında, Uluslararası Boyutta B2B ve B2G Görüşme Yapmak için Önemli Fırsat

Yeni Koronavirüs Hastalığı’nın (COVID-19) etkisiyle iptal olan ya da ertelenen etkinliklerin eksikliği, çevrim içi buluşmalar ile gideriliyor. Eurosatory’nin organizasyon şirketi COGES de fuarın 2022’ye ertelenmesinin ardından bir çevrim içi etkinlik düzenleme kararı aldı. CONNECT adı verilen çevrim içi iş buluşması, 14-15 Eylül’de gerçekleştirilecek.

CONNECT temel kurgu olarak; kara, kara havacılık, savunma ve güvenlik alanlarında uluslararası bir buluşma noktası olan Eurosatory fuarı ile aynı konulara odaklanacak. Fransa ve tüm dünyadan, bu alanda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşları bir araya getirmeyi hedefleyen etkinlik, Proximum şirketinin Vimeet adlı çevrim içi görüşme platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Savunma ve güvenlik alanında faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlara, iki gün boyunca amaca odaklı B2B ve B2G görüşme imkânı sunacak etkinlik için buradan kayıt yaptırılabiliyor: https://www.cogesevents.com/our-exhibitions/connect/?lang=en

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.