Ana Sayfa Haberler Savunma ve Havacılık Sektörü, 9-12 Mayıs 2023’te IDEF’23 için Randevulaştı

Savunma ve Havacılık Sektörü, 9-12 Mayıs 2023’te IDEF’23 için Randevulaştı

IDEF’23 16’ncı Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, 9-12 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek. Etkinlik; TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde, Milli Savunma Bakanlığının ev sahipliğinde, Savunma Sanayii Başkanlığının katkılarıyla, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı yönetim ve sorumluluğunda icra edilecek.

2021 yılında 81 ülkenin katılımıyla düzenlenen ve 68 bini aşkın sektör profesyoneli tarafından ziyaret edilen fuara, bu yıl da yüksek oranda bir katılım olması bekleniyor. IDEF’21’de yapılan ankette, ziyaretçilerin yüzde 98’i, sonraki fuarı ziyaret etmeyi planladığını ifade ederken kuruluşların yüzde 95’i ise fuara tekrar stant ile katılacağını beyan etmişti.

Fuarın tarihi ve yeri ile ilgili ayrıntılar, fuar organizasyonu tarafından 29 Temmuz’da paylaşılan basın bülteniyle duyuruldu.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.