Ana Sayfa Haberler Savunma ve Havacılık Sektörünün Yoğun Fuar Haftası: ADEX ve MSPO

Savunma ve Havacılık Sektörünün Yoğun Fuar Haftası: ADEX ve MSPO

ADEX 2022’ye, Türkiye’den 48 kurum, kuruluş ve firma katılım sağlayacak.

Savunma ve havacılık sektörü için Eylül ayı yoğun bir şekilde başlıyor. Türkiye’nin geniş katılım göstereceği Azerbaycan’daki ADEX 2022 ve Türkiye’nin “lider ülke” statüsünde olduğu Polonya’daki MSPO 2022 fuarlarının her ikisi de 6 Eylül’de başlıyor. 

ADEX 2022, Bakü Fuar Merkezi’nde, 6-8 Eylül’de düzenlenecek. Fuarın resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, ADEX 2022’ye, Türkiye’den 48 kurum ve kuruluş katılım sağlayacak. Bu kurum ve kuruluşlar şöyle sıralanıyor: 3E, Altay Yazılım, ARMELSAN,  ASELSAN, ASFAT, ASSAV, ATA Arms, AYESAŞ, Berkin Savunma Mühendislik, BLG Savunma Sanayi, BMC, CANiK, Dearsan Tersanesi, HAVELSAN, HTR, HI TECH Innovation, İŞBİR Elektrik, Karel, Keyvan Havacılık, Kz Mekatronik, LENTATEK, MKE, MAREN Robotics, Masttech, MilSOFT, NANOGRAFİ, Nurol Teknoloji, Otokar, Profen, Roketsan, Sağlam Metal, SAHA İstanbul, Sarsılmaz, SDT, Simsoft, Spektor Savunma, Savunma ve Havacılık Sanayii İhracatçıları Birliği (SSI), STM, Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB), TAIS, TARGET, TİTRA, TİSAŞ, TUSAŞ, Turmaks, Ünimetal ve UNIDEF.

Türkiye, MSPO 2022’de 30 Kurum ve Kuruluşla Boy Gösterecek

MSPO 2022, Polonya’nın Kielce kentinde, 6-9 Eylül’de düzenlenecek. Türkiye’nin “lider ülke” olduğu fuara, Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar da katılacak.

MSPO 2022’ye ise Türkiye’den 30 kurum, kuruluş ve firma katılım sağlayacak. Bu kurum ve kuruluşlar ise şöyle sıralanıyor: Alp Havacılık, ASELSAN, ASFAT, ATA ARMS, BAYKAR, CANiK, Dorçe, FORA Grup, Garanti Kompozit, HATSAN Silah Sanayi, HAVELSAN, İŞBİR Elektrik, Katmerciler, KOLUMAN, MKE, NERO Endüstri, Nurol Makina, Nurol Teknoloji, Repkon Makina, ROKETSAN, SAHA İstanbul, Sarsılmaz, SSI, SSB, STM, TEK CAN Grup Otomotiv, Transvaro, TUALCOM, Turmaks ve ZSR.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.