Ana Sayfa Haberler Savunma ve Havacılık Sektörünün Yöneticileri, BTKariyer Günleri’nde Konuşacak

Savunma ve Havacılık Sektörünün Yöneticileri, BTKariyer Günleri’nde Konuşacak

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından düzenlenen BTKariyer Günleri, 7 Mart’ta Ankara’da gerçekleştirilecek.

Bu yıl 2’ncisi,  “Dinlenesi Fikirler” teması ile BTK Merkez Binası’nda düzenlenecek olan BTKariyer Günleri etkinliğinde, BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan’ın moderatörlüğünde; ASELSAN Genel Müdürü Dr. Faik Eken, HAVELSAN Genel Müdürü ve CEO’su Ahmet Hamdi Atalay ve TUSAŞ Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil konuşacaklar.

BTKariyer Günleri, teknoloji yoğun sektörlerde faaliyet gösteren öncü firmaların üst düzey yöneticileri ile başarılı genç girişimcileri, üniversite öğrencileri ve genç profesyonelleri bir araya getirmeyi amaçlıyor.

BTKariyer Günleri; iş hayatına henüz başlamamış öğrencilere, kariyer planlama, geleceğe yönelik yol haritası oluşturma, staj ve istihdam olanakları hakkında detaylı bilgi edinmenin yanı sıra, savunma sanayi sektörünün liderlerini de yakından tanıma imkânı sunacak. Etkinlikte; ASELSAN, HAVELSAN ve TUSAŞ’ın yeni projeleri de tanıtılacak.

 1,375 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.