Ana Sayfa Advertorial Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri ICDDA ile Sadece Üç Günde Doğru Kişilerle Tanışıp Toplantılar Gerçekleştirebilirsiniz

Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri ICDDA ile Sadece Üç Günde Doğru Kişilerle Tanışıp Toplantılar Gerçekleştirebilirsiniz

Savunma, havacılık ve uzay sektörünün dinamik ortamında, doğru kişilerle tanışmak ve yeni iş birlikleri başlatmak, zaman kazandırdığı gibi rekabet avantajı da sağlıyor. Katılımcılarına böyle bir ortam sunmak üzere kurgulanmış olan ICDDA, daha önce dört kez ulaştığı bu hedefi beşinci kez gerçekleştirmek için, bu yıl, 13-15 Ekim tarihleri arasında kapılarını açacak.

ICDDA; savunma, havacılık ve uzay alanlarında faaliyet gösteren ana sanayi ve KOBİ firmalarına; yeni pazarlar bulmak, iş fırsatları yakalamak ve iş ortaklıkları kurmak için destek olmayı hedefliyor. Bu kapsamda; kendine has ihtiyaçları ve fırsatları olan hedef ülke ve bölgelerin ortaya çıkarılması ve savunma ve havacılık sektörlerinde potansiyel iş birliği imkânlarının somut adımlara dönüştürülmesi amacıyla ikili iş görüşmeleri, konferansları, seminerleri ve endüstriyel ziyaretleri kapsıyor. Bu zengin program, Türkiye’deki iş ve yatırım fırsatlarının ortaya çıkarılması bakımından da son derece önemli bir fırsat sunuyor.

Sağlanan Avantajlar

ICDDA’nın sergi alanı, son yenilikleri katılımcıların ilgisine sunuyor.

ICDDA, üretici ve hizmet sağlayıcı firmalar ile satın alma ve tedarik zinciri yetkilileri arasında, daha önceden planlanmış ikili iş görüşmeleri sayesinde, tedarik zinciri odaklı iş birliği ve iş fırsatları yakalamak açısından verimli bir platformdur. Katılımcı firmalar, orijinal ekipman üreticileri (OEM), birinci ve ikinci seviye tedarikçiler ve ilgili kurumlar ile buluşarak sivil ve askeri alanda uzmanlaştıkları kabiliyetlerini sunma fırsatı yakalayacaklar.

İkili İş Görüşmeleri

ICDDA, savunma, havacılık ve uzay şirketlerine, ikili iş görüşmelerinin organize edilmesi için kullanılan B2B platformu üzerinden, organizasyon öncesinde; kendilerini tanıtma ve gerekli kişilerle görüşme talep etme fırsatı sunuyor. Bu sayede tedarik zinciri yöneticilerinin, satın alma yetkililerinin, teknik personelin ve ilgili yöneticilerin, en kısa zamanda, en doğru insanla talep ve kabiliyetlerini paylaşması için önemli bir imkân sağlıyor.

Konferanslar

ICDDA, profesyoneller için pazarın; bilimsel, endüstriyel, teknik ve ticari değişimlerinin paylaşılması ve kavranması açısından önemli bilgiler sunan ve kesinlikle kaçırılmaması gereken konferanslar sunuyor.

Seminerler

İki gün boyunca gerçekleşecek ikili iş görüşmelerinin yanı sıra Airbus, Boeing, Rolls-Royce, NATO ve CERN gibi birçok firma ve kuruluşun, tedarik ve satın alma süreçleri hakkında bilgiler paylaştığı seminerler de katılımcıların ilgisine sunuluyor.

İki gün boyunca gerçekleşecek ikili iş görüşmelerinin yanı sıra Airbus, Boeing, Rolls-Royce, NATO ve CERN gibi birçok firma ve kuruluşun, tedarik ve satın alma süreçleri hakkında bilgiler paylaştığı seminerler de katılımcıların ilgisine sunuluyor.

Endüstriyel Ziyaretler

ICDDA kapsamında, yapılan ikili iş görüşmeleri sonucunda sunulan kabiliyet ve hizmetlerin yerinde gösterilebilmesi amacı ile hem ana sanayi hem de KOBİ seviyesinde fabrika ziyaretleri de gerçekleştirilebiliyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.