Ana Sayfa Haberler SEDEC 2020, Ulusal ve Uluslararası Katılımcılarını, Çevrim İçi Platformda Buluşturacak

SEDEC 2020, Ulusal ve Uluslararası Katılımcılarını, Çevrim İçi Platformda Buluşturacak

15-17 Eylül tarihleri arasında hem Congresium Ankara’da hem de çevrim içi platformlarda yapılması planlanan SEDEC 2020, COVID-19’un devam eden etkileri nedeniyle sadece çevrim içi olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik organizasyonunun bu kararı, 8 Eylül’de açıklandı.

SEDEC organizasyonunun açıklamasında, ihracat arttırmaya destek amaçlı yapılan SEDEC’in yurt dışından ve yurt içinden birçok ziyaretçi ağırlayacak olmasından dolayı, katılımcıların sağlığının korunması amacıyla bu kararın alındığı belirtildi. Bu kapsamda, kamu sağlığına yönelik risklerin giderilmesine ilişkin yükümlülükleri olduğunu belirten SEDEC organizasyonu, ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile yaptıkları değerlendirmenin ardından etkinliği, aynı tarihlerde ve aynı kapsamda sanal platformlar üzerinden çevrim içi olarak yapma kararı aldıklarını belirtti.

Açıklamada, sanal platformun daha önceden açıldığı ve halen kayıt ve B2B/B2G toplantı taleplerinin sistem üzerinden alınmaya devam ettiği de belirtildi. Sanal olarak gerçekleştirilecek olan açılış konuşmaları ve diğer detayların yakın zamanda kamuoyuna açıklanacağı ifade edildi.

Açıklamada, ayrıca şu ifadelere yer verildi: “Bugüne kadar etkinliğimize desteklerini esirgemeyen Savunma Sanayii Başkanlığına ve Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliğine, fiziksel olarak katılımlarını onaylayan, başta Endonezya, Kırgızistan, Lübnan, Pakistan, Romanya, Rusya ve Ukrayna yetkililerine, 25 ülkenin büyükelçi ve askeri ataşelerine, vakıf, kamu ve sektörümüzün değerli firmalarına teşekkür ederiz.”

15-17 Eylül tarihleri arasında çevrim içi gerçekleşecek SEDEC 2020’nin, fiziksel olarak 7-8-9 Haziran 2022 tarihlerinde konu, kapsam ve yer aynı kalmak üzere gerçekleştirileceği de açıklandı.

SEDEC 2020’nin Resmi Yayın ve Basın Sponsorluğunu, MSI Dergisi üstleniyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.