Ana Sayfa Haberler SEDEC 2020’nin Açılış Konuşmaları, YouTube ve Kablo TV’den Canlı Yayınla İzlenebilecek

SEDEC 2020’nin Açılış Konuşmaları, YouTube ve Kablo TV’den Canlı Yayınla İzlenebilecek

COVID-19 tedbirleri kapsamında çevrim içi platformda gerçekleştirilecek SEDEC 2020, yarın başlıyor. Saat 10.00’da halka açık olarak yapılacak açılış konuşmaları ile başlayacak etkinlik, 17 Eylül’de sona erecek. Etkinliği açılış konuşmaları, Türksat’ın iletişim desteği ile SEDEC ve Türksat’ın YouTube kanalları üzerinden takip edilebilecek. Konuşmalar, ayrıca, Kablo TV İnfo kanalından da canlı olarak yayınlanacak.

Açılış konuşmalarından sonra etkinlik, ikili iş görüşmeleri ile devam edecek. Söz konusu ikili iş görüşmeleri, 15-16-17 Eylül tarihlerinde, ulusal ve uluslararası katılımcılar arasında yapılacak. Katılımcılar, tamamen yerli SEDEC eşleştirme programı ile toplantı takvimleri belirlendikten sonra yerli yazılım XperMeet ile güvenli şekilde kendilerine özel toplantı odalarında ikili iş görüşmelerini yapabilecekler.

Etkinliğin Resmi Yayını olan MSI Dergisi’nin SEDEC 2020 için hazırladığı özel sayı da etkinliğin başlamasıyla birlikte ücretsiz erişime açılacak.

SEDEC YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCHyNic9ldYq1U5XBq3qbELg

Türksat YouTube Kanalı: https://www.youtube.com/user/turksatpr

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.