Ana Sayfa Haberler SEDEC 2022’nin Resmi Yayın ve Basın Sponsoru Olarak MSI Dergisi Seçildi

SEDEC 2022’nin Resmi Yayın ve Basın Sponsoru Olarak MSI Dergisi Seçildi

SEDEC organizasyon komitesi, 3. kez kapılarını açmaya hazırlanan SEDEC 2022’nin resmi yayını ve basın sponsoru olarak MSI Dergisi’ni seçti. Anayurt güvenliği, sınır güvenliği ve iç güvenlik sistemleri konularında faaliyet gösteren yerli ve yabancı oyuncuları bir araya getirecek SEDEC 2022 fuarı, 28-30 Haziran 2022 tarihleri arasında, Ankara’da düzenlenecek. İkili iş görüşmelerinin de gerçekleştirileceği etkinliğin tanıtımına yönelik olarak verilecek hizmetleri kapsayan sözleşme, SEDEC CEO’su Dr. Murat Doruk ve MSI Dergisi İş Geliştirme Koordinatörü Şebnem Asil tarafından, 24 Aralık’ta, Ankara’da imzalandı.

Dr. Doruk, iş birliği anlaşmasının kapsamı ile ilgili şunları söyledi: “Bu anlaşma ile sadece SEDEC 2022’yi ilgililere tanıtmakla kalmamayı, ayrıca fuarımızın katılımcılarına, bir dizi avantaj da sağlamayı hedefledik. SEDEC katılımcıları, sadece fuara katılım çerçevesinde faydalanabilecekleri hizmetlerle sınırlı kalmayacak, MSI Dergisi’nin sektöre sunduğu tanıtım hizmetlerinden, yıl sonuna kadar %10’luk özel bir indirimle yararlanabilecekler. Ayrıca, MSI Dergisi tarafından SEDEC ile ilgili tüm faaliyetleri kapsayacak şekilde üretilecek; söyleşi, tanıtıcı makale, haber vb. içeriklerin, sahip olduğumuz geniş iş ağına, elektronik olarak dağıtımını sağlayacağız. Bu iş ağında, ağırlıklı olarak satın alma konusunda çalışan profesyoneller bulunuyor. Böylece, hem MSI Dergisi’nin geniş okur kitlesini hem de kendi iş ağımızı kullanarak SEDEC ve katılımcıları ile ilgili haberlerin doğru adreslere ve katılımcıların potansiyel müşterilerine ulaşmasını sağlayacağız.”

İhracat ve Tanıtımın Önem Kazandığı Ortamda Doğru Adres: SEDEC

Dr. Doruk, SEDEC 2022’nin, sektörün yaşamakta olduğu dönüşüme önemli katkılar vereceğini de vurguladı: “Sektör açısından ihracatın daha da fazla önem kazandığı bir dönemden geçiyoruz. İhracat yapabilmeniz için kaliteli ve maliyet-etkin çözümlere sahip olmak kadar önemli bir konu da bu çözümleri, doğru kişilere tanıtabilmek. SEDEC ekibi olarak, geçmişte de tanıtım ayağında önemli işlere imza attık. SEDEC 2022, bu çizgimizin devamı olarak sektöre önemli hizmetlerde bulunacak. 2022’de 3.sünü gerçekleştireceğimiz SEDEC’te, sektörümüze henüz sunulmamış hizmetleri vermeyi ve ilkleri başarmayı hedefliyoruz.”

MSI Dergisi İş Geliştirme Koordinatörü Şebnem Asil ise başlattıkları iş birliğiyle ilgili şunları söyledi: “MSI Dergisi’nin, rekabetçi bir süreç sonunda SEDEC tarafından resmi yayın ve basın sponsoru olarak seçilmiş olmasından büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. İlk iki SEDEC etkinliğinde olduğu gibi SEDEC 2022’de de etkinliği ve katılımcılarını, hedef kitleye en iyi şekilde tanıtacağız. MSI Dergisi ve MSI TDR olarak hazırladığımız etkinlik özel sayıları ve etkinliklerin tamamlanmasının ardından hazırladığımız kapsamlı özel dosyalar, aynı zamanda bu etkinliklerin ve sektörün hafızasını da oluşturuyor. SEDEC 2022’de de sektörün yeniliklerini, okuyucularımızla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.