Ana Sayfa Haberler SEDEC 2022, 70’ten Fazla Ülkeden Temsilciler Ağırlamaya Hazırlanıyor

SEDEC 2022, 70’ten Fazla Ülkeden Temsilciler Ağırlamaya Hazırlanıyor

Anayurt güvenliği temasıyla düzenlenen ve katılımcılarının ihracat faaliyetlerine katkı sunmayı amaçlayan SEDEC 2022, Asya, Pasifik ve Ortadoğu ülkeleri ağırlıklı olmak üzere 70’den fazla ülkeden gelen temsilcilere ev sahipliği yapmayı hedefliyor. 28-30 Haziran tarihlerinde Ankara Congresium’da düzenlenecek etkinlik, bu alandaki uluslararası kurumlardan yetkilileri ve sektör devi pek çok firmanın satın alma heyetlerini yerli sanayicilerle buluşturmayı amaçlıyor.

SEDEC’in ihracat odaklı ve stratejik öneme sahip bir etkinlik olduğuna dikkat çeken SEDEC CEO’su Dr. Murat Doruk, konuyla ilgili şunları söyledi: “Türkiye’de geliştirilmiş olan sistem ve ekipmanların dost ve müttefik ülkelere ihracatıyla ilgili olarak çalışmalarımızı, söz konusu bölgelerde yoğunlaştırdık. Amacımız, sanayicimizin güvenlik sektöründe üreten ve ihraç eden ülkelerde öne çıkması. Bu kapsamda iş birliği imkanlarına ortam sağlamak amacıyla güvenlik ve savunma alanında dünyanın dev oyuncularından; Boeing, Airbus, Antonov, Tawazun Holding, Rolls Royce, BAE Sysytems, KAI ve Rus ihracat şirketi Rosoboronexport’u resmi olarak davet ettik.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.