Ana Sayfa Haberler SEDEC 2022, Üretim ve İhracat Köprüsü Olmaya Hazırlanıyor

SEDEC 2022, Üretim ve İhracat Köprüsü Olmaya Hazırlanıyor

SEDEC 2022, katılımcılarının, dost ve müttefik ülkelerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bağlantılar kurabileceği bir etkinlik olmaya hazırlanıyor. Etkinlik organizasyonu tarafından 6 Nisan’da yapılan bilgilendirmede, SEDEC 2022’ye, 40’ı aşkın ülkeden hükümet yetkililerinin, karar vericilerin, son kullanıcıların ve satın alma heyetlerinin katılacağı belirtildi.

SEDEC CEO’su Dr. Murat Doruk

SEDEC CEO’su Dr. Murat DORUK, konuyla ilgili şunları kaydetti: “Fuar demek, buluşma demek. Fuar demek, odaklanma demek. Bu kapsamda güvenlik ve savunma tedarik zinciri sektörlerinde faaliyet gösteren sanayicilerimizle Türkiye ve dünyadan yetkililer, karar vericiler ve satın alma personeliyle ilk teması SEDEC olarak biz sağlayacağız. Katılımcı olan firmalarımız zaman ve para kaybetmeden dünyanın her yerinden etkinliğimize katılacak kişilerle doğrudan kendi ülkemizde, başkentimizde bir araya gelecek, ürünlerini ve yeteneklerini gösterecekler. Biz bu imkânı, ziyaret edilen yabancı bir ülkede bir firma ya da hükümet yetkilisiyle görüşmek için harcanan para ve zamandan daha etkin ve ekonomik olarak gerçekleştiriyoruz. Katılımcı firmalarımızın talepleri ve yetkililerin de onayıyla gerçekleştireceğimiz B2B ve B2G buluşmalarla tamamen iş odaklı toplantıların yapıldığı bir organizasyona Ankara’da ev sahipliği yapacağız. Burada dikkatinizi çekmek istediğim önemli bir husus da yurt dışındaki ilgili kurumlarla çalışan etkin temsilciliklerin de 28-30 Haziran 2022’de Ankara Congresium’da sanayicilerimizle bir araya gelecek olması.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.