Ana Sayfa Manşet SaSaD Yönetim Kurulu Başkanı Kale Grubu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı Osman Okyay’ın mesajı, SEDEC, Birlikte Çalışabilme İmkânı Sunacak

SaSaD Yönetim Kurulu Başkanı Kale Grubu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı Osman Okyay’ın mesajı, SEDEC, Birlikte Çalışabilme İmkânı Sunacak

Dünya genelinde ülkelerin güvenlik ihtiyaçları giderek artarken uyguladıkları stratejilerin çeşitliliği de dikkate değer şekilde artıyor. Bir yandan savunma sektörünün imkân ve kabiliyetleri gelişirken bir yandan da birlikte çalışabilirlik kavramının değer kazandığını görüyoruz. Bu tabloda, 2018 yılında ilki gerçekleştirilen ve bu sene üçüncüsü düzenlenen SEDEC, savunma ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan sanayicilerimizin ihtiyaç makamlarıyla temas etmesine imkân sağlayacak bir fırsat olacak.

Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ve Savunma ve Havacılık Sanayii İhracatçı Birliğinin (SSI) desteğiyle, SaSaD’ın stratejik ortaklığıyla ve Ankara Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen SEDEC; anayurt güvenliği, sınır güvenliği, iç güvenlik ve savunma alt sistemleri konularında ulusal ve uluslararası oyuncuları bir araya getirecek. Etkinlikte gerçekleştirilecek ikili iş görüşmeleri, birinci ve ikinci seviye tedarikçilerin, Türk güvenlik ve savunma sanayisi firmalarıyla buluşmasını sağlayacak.

Sektör temsilcilerinin bir arada olması, gelecek için güvenlik stratejilerinin konuşulmasına imkân sağlarken diğer yandan da konferans ve panellerle gerek yurt içi gerek yurt dışı son gelişmeler değerlendirilecek.

Stratejik ortağı olduğumuz SEDEC’in, başta üyelerimiz olmak üzere tüm sektöre yönelik bilgilendirme imkânlarını arttırırken aynı zamanda sanayicilerimizin ihracat faaliyetlerinin gelişmesine destek olacağına inanıyorum.

SEDEC etkinliğinin başarılı geçmesini, tüm sektörümüze hayırlı olmasını diliyorum.

Osman OKYAY

SaSaD Yönetim Kurulu Başkanı Kale Grubu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı

 195 Toplam Görüntüleme,  4 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.