Ana Sayfa Haberler SEDEC Ekibi, Başarısını, İki Ödülle Taçlandırdı

SEDEC Ekibi, Başarısını, İki Ödülle Taçlandırdı

Anayurt güvenliği, sınır güvenliği, iç güvenlik ve savunma sistemleri konularında, yerli ve uluslararası oyuncuları bir araya getiren SEDEC, Türk Proje Yönetimi Meslek Enstitüsü  (TPYME) tarafından iki ödüle layık görüldü.

Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) ve Savunma ve Havacılık Sanayi İhracatçıları Birliği (SSI)’nin desteğiyle, 3-5 Temmuz tarihlerinde, Ankara’da gerçekleştirilen etkinlikte, Türkiye’nin, sınır ve anayurt güvenliği konuları kapsamında fuar, konferans ve ikili görüşmeler gerçekleştirilmişti. TPYME, etkinliği başarıyla tamamlayan SEDEC ekibini, “2018 Yılı Çetin Ceviz En İyi Proje Ekibi” ödüllerinden birine layık gördü.

Ayrıca, SEDEC Koordinatörü Hilal Ünal Türkan da “2018 Yılı Çetin Ceviz Proje Yöneticisi Onur Ödülü”nü alan isim oldu. SEDEC ekibi ve Hilal Ünal Türkan’a ödülleri, 4 Nisan’da, Ankara’da gerçekleştirilen törenle takdim edildi.

Her yıl başarılı projelere ödüllerini takdim eden TPYME; mesleki dayanışma, meslektaşların birbirini tanıması, itibar tescili, liyakat ve gönüllülük ilkelerine dayanan sosyal bir mesleki dayanışma platformu olarak 2010 yılında yapılan Ulusal Proje Meslek Konferansı’nda alınan kararla kurulmuştu.

 1,245 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.