Ana Sayfa Haberler SEDEC Katılımcıları, Toplumsal Olaylara Müdahale Alanında Günceli Yakalayacak

SEDEC Katılımcıları, Toplumsal Olaylara Müdahale Alanında Günceli Yakalayacak

Katılımcılarına, yeni teknolojiler hakkında bilgi ve farkındalık sağlamayı hedefleyen SEDEC’in eğileceği konulardan biri de toplumsal olaylara müdahale olacak. Etkinlik, bu alanda kullanılan yeni teknolojiler ve yeni ürünler ile ilgili, en güncel tabloyu gözler önüne serecek.

Toplumsal olaylara, hem etkin hem de güvenli bir şekilde müdahale edebilmek, dünya genelinde, ülkelerin çözüm aradığı konular arasında bulunuyor. Çeşitli firmalar, yenilikçi yaklaşımlarla müdahalelerin insanlara zarar gelmeden, etkin bir şekilde yapılmasını sağlayacak ürünler geliştiriyor.

Bu çerçevede, etkinliğin ilk günü gerçekleştirilecek konferansta, toplumsal olaylara müdahale alanında gelişen konseptler ve teknolojiler tartışılacak ve farklı ülkelerin uygulamaları anlatılacak. Etkinliğin fuar ayağında ise yerli ve yabancı katılımcı firmalar, bu alandaki en yeni ürünlerini tanıtılacak. Böylece, SEDEC katılımcıları, konseptten nihai ürüne kadar olan gelişimi izleyebilecek ve konu ile ilgili güncel gelişmeleri, en yetkili ağızlardan dinleme fırsatına sahip olacak.

 781 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.