Ana Sayfa Haberler SEDEC Koordinatörü Hilal Ünal, Teknoloji Sektörüne Değer Katan Lider Ödülü Aldı

SEDEC Koordinatörü Hilal Ünal, Teknoloji Sektörüne Değer Katan Lider Ödülü Aldı

SEDEC Koordinatörü Hilal Ünal, Faster Community tarafından, Teknoloji Sektörüne Değer Katan Lider ödülüne layık görüldü. Ünal, ödülünü, 27 Ocak’ta çevrim içi olarak gerçekleştirilen Teknopark Türkiye Ödülleri 2021 töreni sırasında aldı.

Ödüllerin belirlenmesi sürecinde, Faster Community tarafından gösterilen adaylar, çevrim içi olarak oylamaya açıldı. Oylama, herkese açık şekilde yapıldı.

Ünal, Faster Community ve ödül hakkında şunları söyledi: “Faster Community; teknoloji alanında faaliyet gösteren insanları, kurum ve kuruluşları bir araya getirerek, onların tanışmasını ve karşılıklı olarak iş yapmalarını sağlamayı hedefleyen bir topluluk. Bu topluluk, verdiği ödüllerle de bu alandaki paydaşları motive etmeyi hedefliyor. SEDEC ise bildiğiniz gibi sektörel bir etkinlik. Bu etkinliğimize hem güvenlik hem de savunma alanında çalışan firmalar katılıyor. Firmalar SEDEC’te, başka bir sektörde geliştirdikleri teknolojinin, güvenlik alanında nasıl kullanılabileceğini keşfetme imkânı buluyor. Bu sayede yeni iş olanaklarının kapılarını aralama fırsatı da yakalıyor. Bu açıdan Faster Community tarafından verilen Teknoloji Sektörüne Değer Katan Lider ödülü, bizler için çok anlamlı. Bu ödülü bizlere layık gören herkese çok teşekkür ediyorum.”

 232 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.