Ana Sayfa Haberler SEDEC, Startup Firmalarını da Destekliyor

SEDEC, Startup Firmalarını da Destekliyor

SEDEC, sunduğu imkânlarla güvenlik ve savunma sektörüne yönelik startup firmalarını da destekleyecek. Etkinlik organizasyonu tarafından 25 Mayıs’ta yapılan bilgilendirmede, Binovative’in SEDEC 2022’nin Startup Sponsoru olduğu ve fuarın 3. gününde “Startup Günleri” faaliyetinin gerçekleştirileceği belirtildi. Bu faaliyet kapsamında açık inovasyon, kurum içi girişimcilik ve girişimcilik ekosistemi odaklı bir seminer ve panel gerçekleştirecek.

Seminerde, kurumların ve şirketlerin startup’lar ile açık inovasyon çerçevesinde iş birliği yapmasının önemi ve kurum içi girişimciliğin bu noktada neden gerekli olduğu anlatılacak. Ayrıca, Türkiye’de kurumların ve şirketlerin inovasyon odaklı dönüşümlerini gerçekleştirebilmeleri için kurum içi girişimcilik ve açık inovasyon sistemleri tasarlamaları, yeni ürün, hizmet ve iş modelleri sayesinde yeni ciro elde edebilmeleri ve zorlukları fırsatlara çevirebilmeleri noktasındaki başarı hikâyeleri paylaşılacak ve firmalara yol haritası olacak önemli bilgiler verilecek. Binovative moderatörlüğündeki panelde ise, panelistlerle bu hususların pratikteki uygulamaları konuşulacak.

Güvenlik ve savunma konularında çalışan startup firmaları, SEDEC’in 2. ve 3. günlerinde ise sektörde faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlarla bir araya gelecek.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.