Ana Sayfa Haberler “Sektörel İş Birliği ve Nitelikli İş Gücü”, Tüm Boyutlarıyla TSSK 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi’nde Ele Alındı

“Sektörel İş Birliği ve Nitelikli İş Gücü”, Tüm Boyutlarıyla TSSK 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi’nde Ele Alındı

TSSK 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi, “Sektörel İş Birliği ve Nitelikli İş Gücü” ana teması ile 5 Şubat’ta, ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Başta Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alparslan Kavaklıoğlu ve T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay olmak üzere yüzlerce katılımcıyı ağırlayan etkinlik, savunma sanayisinin buluşma noktası oldu.

Etkinlik kapsamında hazırlanan sergi alanında, TSSK üyesi firmalar ürün ve kabiliyetlerini sergilerken etkinlik boyunca firmalar arasında birçok iş görüşmesi gerçekleştirildi. Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ve Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alparslan Kavaklıoğlu da firma stantlarını ziyaret ederek bilgi aldı.

Etkinlik kapsamında düzenlenen; Sektörel İş Birliği Paneli ve Nitelikli İş Gücü Paneli ise sektörün gündeminde önemli bir yer edinen bu konuların görüşülmesine ve yapılması gerekenlerin ele alınmasına vesile oldu.

TSSK 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi’nin Resmi Yayın ve Basın Sponsoru olan MSI Dergisi de etkinlik için hazırladığı Özel Sayısı ile katılımcıların referans ve bilgi noktası oldu. Etkinlik hakkındaki tüm detaylar ve öne çıkan gelişmeler, MSI Dergisi’nin mart ayı sayısında ele alınacak.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.