Ana Sayfa Haberler Sektörel İş Birliği ve Nitelikli İş Gücünün Ele Alınacağı; 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi, 5 Şubat 2020’de Düzenlenecek

Sektörel İş Birliği ve Nitelikli İş Gücünün Ele Alınacağı; 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi, 5 Şubat 2020’de Düzenlenecek

Ana teması “Sektörel İş Birliği ve Nitelikli İş Gücü” olarak belirlenen, Teknokent Savunma Sanayii Kümelenmesi (TSSK) 7. Proje Pazarı ve İş Birliği Zirvesi, 5 Şubat 2020’de, ODTÜ Kültür Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Etkinlik; Savunma Sanayii Başkanlığının (SSB) himayelerinde; Ankara Sanayi Odası (ASO), Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği (SaSaD), ODTÜ ve ODTÜ TEKNOKENT iş birliğiyle TSSK tarafından düzenleniyor. MSI Dergisi’nin de “Resmi Yayını ve Basın Sponsoru” olarak katkı verdiği etkinlik, önceki senelerde olduğu gibi birçok fikir alışverişi ve iş birliğine ev sahipliği yapacak.

Etkinlik; Altın ve Gümüş Sponsorların da yer alacağı açılış̧ konuşmalarıyla başlayacak. Ardından davetli konuşmacı sahnedeki yerini alacak. Bu konuşmanın ardından ise “Sektörel İş Birliği ve Nitelikli İş Gücü” konulu paneller gerçekleştirilecek. Öte yandan, kurulacak firma sergi alanı da tüm gün boyunca ziyarete açık olacak. Bunlarla birlikte, yeni iş birliklerinin zeminini hazırlayacak B2B görüşmelerinin gerçekleştirilebileceği bir görüşme alanı da etkinlik kapsamında hazırlanacak.

Etkinlik; savunma ve havacılık sanayisinde yer alan büyük, orta ve küçük ölçekli firmaların;

  • Aralarındaki ilişki ve iletişimi geliştirmesine,
  • Bir arada daha çok projeye imza atmalarına,
  • Yerli ürün, çözüm ve hizmetlerin artırılmasına,
  • Endüstriyel kaynakların etkin kullanılmasına,
  • Yeni yatırımların doğru planlanmasına,
  • Uluslararası pazarlara açılma ve ihracatın artırılmasına katkı sağlıyor.

2010 yılından itibaren düzenli olarak gerçekleştirilen Proje Pazarı etkinlikleri, bugüne kadar; toplam 250’den fazla firma standına, 2.300’ün üzerinde birebir görüşmeye ve 5.000’e yakın ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Son olarak 25 Şubat 2019’da gerçekleştirilen 6. Proje Pazarı’na; 900’ün üzerinde ziyaretçi katıldı, fuaye alanında ise 55 firma stant açtı.

 1,585 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.