Ana Sayfa Haberler Sektörün Konfigürasyon Yöneticileri, SEMPRO’nun CM2 Günü’nde, Tecrübelerini Aktardı

Sektörün Konfigürasyon Yöneticileri, SEMPRO’nun CM2 Günü’nde, Tecrübelerini Aktardı

Alper ÇALIK / savunmahaber.com

Verdiği CM2 eğitimleriyle farklı sektörlerdeki pek çok konfigürasyon yöneticisine ulaşmayı başaran SEMPRO Danışmanlık ve Mühendislik (SEMPRO), 5 Aralık’ta, Ankara’da gerçekleştirdiği CM2 Günü’nde, konunun uzmanlarını bir araya getirdi. Savunma ve havacılık sanayisi çalışanlarının da büyük ilgi gösterdiği etkinliğe, 46 farklı firmadan 165 kişi katıldı.

Farklı sektörlerde yer alan ve CM2 konusunda önde gelen temsilcilerin sunumlar yaptığı CM2 Günü’nde, katılımcılar; Apple, Google, Delphi, ASML ve Gulfstream gibi şirketlerin ürün yönetimi için kullandığı endüstriyel standart ve iş metodolojisi olan CM2 metoduyla tanışma fırsatı buldu. Katılımcılar ayrıca, CM2 metodunun; FNSS, TEI, Dassault Systemes, ArGe PLM, Çekirdek Bilişim, Arçelik, Esen Sistem, TÜBİTAK SAGE, Roketsan, TÜMOSAN ve ASELSAN’da uygulanma süreçleri ve başarı hikayelerini dinleme fırsatı buldular.

Etkinliğe gösterilen yoğun ilgiden ve katılımcıların geri bildirimlerinden memnun olduğunu ifade eden SEMPRO Kurucusu Sayın Semiha Yaşar, şunları söyledi: “CM2 metodu, öncelikli olarak kurumlardaki süreçleri düzenlemekte ve iş yaparken oluşan kayıpları azaltmaktadır. Etkinliğe katılan konuşmacılarımızın sunumları, CM2 serüvenlerinin başladığını ve ortaya çıkacak iyi iş sonuçlarını hedeflediklerini açıkça ortaya koydu. Yapılan sunumlardan, söz konusu çalışmaların, sadece bu kurumlar için değil, ülkemiz için de fayda sağlayacağını görmüş olmak, çıktığımız yolun doğru olduğuna inancımızı daha da arttırdı. Tüm konuşmacılara ve katılımcılara bir kez daha teşekkür ediyor ve CM2 yolculuklarında kendilerine desteğe hazır olduğumuzu bu vesile ile bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.”

 1,456 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.