Ana Sayfa Haberler Sektörün Tarafsız Test Merkezi Standart Test’in Tanıtım Hedefleri, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisinde Görüşüldü

Sektörün Tarafsız Test Merkezi Standart Test’in Tanıtım Hedefleri, MSI Dergisi’nin Yeni Ofisinde Görüşüldü

Standart Test Genel Müdürü Öznur Ökçün, 29 Kasım’da, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar ve İş Geliştirme Koordinatörü Şebnem Asil ile görüşen Ökçün, derginin yeni dönem faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Nero Endüstri ile aynı grup bünyesinde, 2017 yılında kurulan Standart Kontrol ve Test Hizmetleri (Standart Test),  yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Yaptığı 12 milyon liralık yatırımı ile pek çok önemli test altyapısının kurulumunu gerçekleştiren ve sektöre test hizmetleri sunmaya başlayan firma, EMI/EMC RF test odası kurulumunu da tamamlayarak 2020 yılı ortalarında faaliyete geçirmeyi hedefliyor. Türkiye’nin, hacim ve kapasite anlamında en büyük test altyapısına sahip olan Standart Test’in tesislerinde, daha önce Türkiye’de gerçekleştirilemeyen çeşitli testler de yapılabiliyor. Türk savunma ve havacılık sektörü, Standart Test’in bu yatırımı ile birçok farklı test alanında yurt dışına bağımlılıktan kurtuldu. Görüşmede de Standart Test’in bu altyapısının sektöre daha iyi tanıtılması için yapılabilecek çalışmalar ele alındı. MSI Dergisi’nin bugün geldiği noktada sektör yayıncılığının zirvesinde olduğunu belirten Ökçün, Standart Test’in tanıtım faaliyetlerinde MSI Dergisi’ni tercih etmesinde, bunun en önemli etkenlerden biri olduğunu ifade etti. Ökçün ve MSI Dergisi yöneticileri, Standart Test’in kabiliyetlerinin anlatılması için yapılabilecek çalışmaları ayrıntılarıyla ele aldı.

 1,648 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.