Ana Sayfa Arşiv Selçuk Kerem Alparslan, Meteksan Savunma Genel Müdürü Oldu

Selçuk Kerem Alparslan, Meteksan Savunma Genel Müdürü Oldu

Meteksan Savunma Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine, 01.02.2019 tarihi itibariyle Radar Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Selçuk Kerem Alparslan atandı.

1969 yılında Ankara’da doğan Selçuk Kerem Alparslan, ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden lisans ve yüksek lisans, ayrıca Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinden Executive MBA derecelerine sahip.

Alparslan, 1991-2005 yılları arasında ASELSAN’da tasarım-geliştirme mühendisliği ve teknik yönetim alanlarında çalıştıktan sonra, 2005 – 2007 yılları arasında Amerikan Synplicity Inc. firmasının Türkiye’de Ar-Ge bölümünde Sistem Uygulama Müdürlüğü görevini yürüttü.

Meteksan Savunmada Mühendislik Direktörü olarak göreve başlayan Selçuk Kerem Alparslan, 2009 yılında Mühendislik Genel Müdür Yardımcılığı, 2013 yılında Algılayıcı Sistemler Genel Müdür Yardımcılığı, 2016 yılından itibaren de Sistem ve Ürün Mühendislik Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü.

Meteksan Savunma Genel Müdürlüğü görevinden ayrılan Tunç Batum ise Bilkent Holding Grup başkanlığı ve Meteksan Savunma Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı.

Batum, Meteksan Savunma Genel Müdürlüğü görevine 2016 yılında getirilmişti.

Meteksan Savunma Genel Müdürü Tunç Batum

 1,122 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.