Ana Sayfa Haberler SEMPRO, Eğitim Hizmetlerine Çevrimiçi Devam Edecek: İlk Eğitim 27 Nisan’da

SEMPRO, Eğitim Hizmetlerine Çevrimiçi Devam Edecek: İlk Eğitim 27 Nisan’da

Türk savunma ve havacılık sanayisine pek çok farklı konuda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan SEMPRO, Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) nedeniyle önümüzdeki dönemde eğitimlerine çevrimiçi olarak devam edecek. SEMPRO’nun düzenleyeceği ilk çevrimiçi eğitim ise 27-30 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek, CM2-01 Operasyonel Mükemmelliğin Temelleri konulu eğitim olacak. CM2-02 Gereksinimler ve CM2 Anahattı eğitimi ise 4-7 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

Çevrimiçi eğitimler, müfredat açısından, SEMPRO’nun daha önceden sınıf ortamında gerçekleştirdiği eğitimler ile birebir aynı olacak. Eğitmenler, kullanılan çevrimiçi eğitim platformu üzerinden, kursiyerler ile canlı etkileşimde bulunabilecek ve uygulamalı çalıştay ve sınavları aynı platform üzerinden yapacak.

Bununla birlikte, SEMPRO’nun, çevrimiçi ortamın doğasına uygun olarak optimize ettiği yeni eğitimler, sınıf ortamındaki eğitimlere göre küçük değişiklikler barındırıyor. Örneğin eğitimlerin saat olarak toplam süresi aynı kalacak şekilde, günlük eğitim süreleri kısaltıldı ancak her bir eğitim modülünün süresi 2 günden 4 güne çıkarıldı. Bu kapsamda, eğitimler, 10:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Ayrıca daha önceden basılı olarak verilen eğitim materyalleri ise katılımcılara PDF olarak gönderilecek.

SEMPRO tarafından yapılan bilgilendirme duyurusunda konu ile ilgili şu ifadelere yer verildi: “Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 virüsü sebebiyle sağlığımız için evde kalmamız gerekiyor. SEMPRO olarak eğitimlerimize ara vermiyor ve eğitimlerimizi online platformlara taşıyoruz. Siz bize gelemiyorsanız, biz size geliyoruz. Online eğitimlerimize başlıyoruz.”

SEMPRO’nun sunduğu bu eğitim hakkında detaylı bilgi ve kayıt için: https://www.sempro.com.tr/tr/egitim/33/online-cm2-01-operasyonel-mukemmelligin-temelleri

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.