Ana Sayfa Haberler SEMPRO, MSI Dergisi’ni, Yeni Ofisinde Ziyaret Etti

SEMPRO, MSI Dergisi’ni, Yeni Ofisinde Ziyaret Etti

Sektöre sunduğu eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile öne çıkan SEMPRO, 30 Ekim’de, MSI Dergisi’nin yeni ofisini ziyaret etti. SEMPRO adına ziyarete katılanlar; SEMPRO Kurucusu Semiha Yaşar, İdari İşler Yöneticisi Betül Tekince ve Proje Yöneticisi Ezgi Kalaycıoğlu oldu.

Ziyaret kapsamında, SEMPRO’nun, savunma ve havacılık sanayisine vermeye hazırlandığı Kurumsal Dönüşüm odaklı yeni danışmanlık hizmeti ile ilgili, MSI Dergisi üzerinden örnek bir çalışma da icra edildi. Sektörün geleceğine ışık tutması planlanan bu hizmet kapsamında, firmaların ürün ve hizmetlerinin kurumsal olarak yönetilmesi ve dijitalleşmenin alt yapısının sağlanması üzerine MSI Dergisi çalışanlarına eğitim verildi.

SEMPRO Kurucusu Semiha Yaşar, ziyarete ilişkin olarak şunları söyledi: “Günümüzde artık kurumsallaşma, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi sadece daha kaliteli ve verimli iş yapabilmek için kullanılan bir yöntem olmaktan çıkarak, sektörde varlık sürdürebilmek açısından kaçınılmaz bir zorunluluk haline geldi. Dijitalleşme ise bunun alt yapısını mümkün kılan en önemli araç. Bununla birlikte, pek çok sektöre öncülük eden savunma ve havacılık sanayisindeki büyük oyuncularda bile kurumsallaşma ve dijitalleşmenin eksikliğini görüyoruz. Kurguladığımız bu yeni hizmetimiz ile sektörün geleceğine ışık tutmak istiyoruz.”

MSI Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Bayraktar ise şu şekilde konuştu: “MSI Dergisi olarak, kurulduğumuz 2004 yılından itibaren, Türk savunma ve havacılık sektörüne ayna tutmaya çalıştık. Hem Türkçe hem de İngilizce yayınlarımızla sektörün nabzını yakından takip ederek, tedarik makamlarından son kullanıcılara, Türkiye’deki diplomatik misyonlardan yurt dışındaki kurumlara, ulusal ve uluslararası sektör şirketlerinden üniversitelere ve sektöre ilgi duyanlara kadar geniş yelpazedeki okuyucu kitlesini her geçen gün daha da genişletiyoruz. Bu süreçte, Türk savunma ve havacılık sanayisinin, doğru ve kaliteli şekilde tanıtımı bizim için hep birinci öncelik oldu ve savunma yayıncılığı anlamında kendimizi sürekli geliştirmeye çalıştık. SEMPRO’dan eğitim ve danışmanlık hizmeti alma yönünde attığımız adımlar da bu konudaki kararlılığımızın bir göstergesi.”

 845 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.