Ana Sayfa Haberler SEMPRO’nun da Katıldığı IpX Partners Meeting’de, Çevrim İçi Eğitimler Masaya Yatırıldı

SEMPRO’nun da Katıldığı IpX Partners Meeting’de, Çevrim İçi Eğitimler Masaya Yatırıldı

Savunma ve havacılık sanayisine eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan SEMPRO, çevrim içi olarak sunulan hizmetlerin görüşülmesi maksadıyla iş ortakları ile bir araya geldi.

IpX Partners Meeting adı verilen ve 18 Mayıs’ta gerçekleştirilen çevrim içi toplantı, SEMPRO’nun eğitim hizmetlerinin amiral gemisini teşkil eden CM2 metodunu da geliştiren IpX firması tarafından düzenlendi. Toplantının öncelikli konusu İnternet üzerinden verilen eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra bu hizmetlerin evden çalışma durumundan nasıl etkilendiği masaya yatırıldı.

SEMPRO, COVID-19 nedeniyle eğitim ve danışmanlık hizmetlerini bir süredir çevrim içi olarak veriyor. Bu çevrim içi eğitimler, müfredat açısından, SEMPRO’nun daha önceden sınıf ortamında gerçekleştirdiği eğitimler ile birebir aynı. Eğitmenler, kullanılan çevrimiçi eğitim platform üzerinden, kursiyerler ile canlı etkileşimde bulunabiliyor ve uygulamalı çalıştay ve sınavlar aynı platform üzerinden yapılıyor.

SEMPRO’nun önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği ilk çevrim içi eğitimler ve tarihleri ise şöyle:

  • CM2-01 Operasyonel Mükemmelliğin Temelleri – 3-5 Haziran
  • CM2-02 Gereksinimler ve CM2 Anahattı – 22-24 Haziran

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.