Ana Sayfa Haberler SEMPRO’nun Yeni Dönem CM2 Eğitimleri, 2019 Yılında da Devam Ediyor

SEMPRO’nun Yeni Dönem CM2 Eğitimleri, 2019 Yılında da Devam Ediyor

SEMPRO Danışmanlık ve Mühendislik (SEMPRO)’nun 2018 yılı sonunda başlayan yeni dönem CM2 eğitimleri, 2019 yılında da hız kesmeden devam ediyor.

17-20 Aralık tarihlerinde CM2-01, CM2-02 eğitimleri ile yeni döneme başlayan SEMPRO, 7-10 Ocak tarihlerinde ise bu eğitimlerin devamı niteliğinde olan CM2-03 ve CM2-04 eğitimlerini verdi. Eğitimlere; CES İleri Kompozit, FNSS, HAVELSAN, MEGE Teknik, MSI Dergisi ve ROKETSAN çalışanları katıldı.

CM2-03 ve CM2-04 eğitimlerinin kapsamı şöyle:

  • CM2-03 Değişiklik Yönetiminin Esasları: Bu eğitim, CM2’nin ana fonksiyonlarından olan kapalı döngü değişiklik sürecini tanıtmanın yanında, bu sürecin dışında kalan birkaç yapı taşını tanımlıyor. Eğitim ayrıca, değişiklik sürecinde gerekli iyileştirmeleri kolaylaştırmak adına, anlaşılmasına ve uygulanması gereken kültürel değişimlere de değiniyor.
  • CM2-04 CM2 Değişiklik Süreci: Bu kurs, kurumsal konfigürasyon yönetimini ele alıyor ve dünya standartlarında bir kurum için, değişikliği etkin bir şekilde yönetecek; rol, sorumluluk ve iş akışlarını tanıtıyor.

CM2 konusundaki uzmanlığı ile farklı sektörlerdeki pek çok konfigürasyon yöneticisine ulaşmayı başaran SEMPRO, 12 Aralık’ta tamamladığı CM2-09 eğitimi ile FNSS, Havelsan, Nurol Makina, ROKETSAN ve TEI’de çalışan 16 kişiye daha CM2P sertifikası kazandırarak, Türkiye’deki “CM2 Profesyoneli” sayısını 24’e çıkarmıştı.

 904 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.