Ana Sayfa Haberler “Siber Savaşlar ve Geleceği” HAVELSAN Öncülüğünde Masaya Yatırıldı

“Siber Savaşlar ve Geleceği” HAVELSAN Öncülüğünde Masaya Yatırıldı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) ile HAVELSAN’ın iş birliğinde düzenlenen Teknoloji Sohbetleri’nin 5’incisi, 25 Eylül’de, Siber Savaşlar ve Geleceği konu başlığıyla düzenlendi. Teknoloji Sohbetleri’nin 5’incisine konu itibarıyla Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi de destek verdi.

BTK Merkez Binası’nda yapılan etkinliğe, BTK Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Başkan Vekili Sadık Piyade, HAVELSAN Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Şenol ve HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay’ın yanı sıra Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı temsilcileri ve birçok kurumdan davetliler katıldı.

Açılış konuşmalarını Ahmet Hamdi Atalay ve Ömer Abdullah Karagözoğlu’nun gerçekleştirdiği etkinlikte, siber güvenlik ve siber savaş üzerine çeşitli panel ve sunumlar gerçekleştirildi.

 1,313 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.