Ana Sayfa Haberler Sistem Mühendisliği Zirvesi’nin İlki, Ankara’da Gerçekleştirilecek

Sistem Mühendisliği Zirvesi’nin İlki, Ankara’da Gerçekleştirilecek

INCOSE (International Council of Systems Engineering) TÜRKİYE, 8 Şubat’ta yayınladığı basın bildirisiyle, Sistem Mühendisliği Zirvesi’nin 23 Şubat’ta ODTÜ Teknokent İkizler Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirileceğini duyurdu.

“Türkiye’de Sistem Mühendisliği: Bugün ve Yarın” ana temasıyla gerçekleştirilecek olan zirvede, Türkiye’de sistem mühendisliğinin geldiği nokta, geleceğe yönelik gelişim imkânları ve sistem mühendisliği alanındaki gelişmeler ele alınacak. Zirvede, bu hususlarda sunumların yapılması ve profesyonel sistem mühendislerinin bir araya getirilerek, bilgi alışverişi gerçekleştirmeleri için imkân sağlanması amaçlanıyor. Bu sayede Türkiye’de sistem mühendisliğinin geliştirilmesi ve farkındalığın artması hedefleniyor.

INCOSE kuruluşu tarafından tanınan ve desteklenen INCOSE TÜRKİYE, kendisini, sistem mühendisliğinin Türkiye’de gelişmesi ve farkındalığın arttırılması konusunda faaliyet gösteren gönüllülerden oluşan bir ekip olarak tanımlıyor.

Etkinliğe kayıt yaptırmak için: https://goo.gl/X3QnpP

 3,300 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.