Ana Sayfa Haberler SMS Savunma, Geniş Çözüm Kümesine İki Yeni Ürün Ekledi

SMS Savunma, Geniş Çözüm Kümesine İki Yeni Ürün Ekledi

MSI Dergisi’nin 181’inci sayısında yayımlanan IDEF’19 Özel Dosyası’nın ikinci bölümündeki haber aşağıda paylaşılmıştır:

 

Fuara geniş bir stantla katılan SMS Savunma, yeni geliştirdiği iki ürün olan Elektrikli Depo İçi Yakıt Pompası’nı ve Elektronik Kontrollü Transmisyon Kumanda Kolu’nu ilk defa IDEF’te sergiledi. Her ikisi de Türk Silahlı Kuvvetlerinin ihtiyacını karşılamak için gerçekleştirilen yerlileştirme projeleri kapsamında geliştirilen sistemler, yine SMS Savunma tarafından geliştirilen test sistemleri ile ziyaretçilerin karşısına çıktı.

 

Elektrikli Depo İçi Yakıt Pompası, test standı ile birlikte sergilendi.

M60A3 tanklarında kullanılmak üzere geliştirilen Elektrikli Depo İçi Yakıt Pompası, MIL-DTL-62011 ve MIL-P-6201 standartları ile uyumlu ve farklı voltaj ve basınç seviyelerinde çalışabiliyor. Elektronik Kontrollü Transmisyon Kumanda Kolu ise M113 zırhlı muharebe araçları için geliştirildi.

Cirosunun yaklaşık yarısını ihracattan elde eden SMS Savunma, fuarda, çok sayıda yabancı heyet ile görüşmeler de gerçekleştirdi. Bu heyetlere arasında, firmanın daha önceden satış yapmadığı ülkelerin heyetleri de yer aldı.

Elektronik Kontrollü Transmisyon Kumanda Kolu, M113 zırhlı muharebe araçları için geliştirildi.

 827 Toplam Görüntüleme,  2 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.