Ana Sayfa Özel DosyalarIDEF 2021 SMS Savunma, Leopard2A4 ve Leclerc Tankları için Ürettiği Kritik Alt Sistemleri Görücüye Çıkardı

SMS Savunma, Leopard2A4 ve Leclerc Tankları için Ürettiği Kritik Alt Sistemleri Görücüye Çıkardı

Askeri kara araçlarına yönelik alt sistemler konusunda uzmanlaşan SMS Savunma, ana muharebe tanları için yerli imkânlar ve tersine mühendislik yöntemleriyle ürettiği çeşitli alt sistem ve bileşenleri, fuarda ilk kez sergiledi. Bunlar arasında, Leopard2A4 tankı için yerlileştirdiği hidrolik sistem ve Leclerc tankı için ürettiği cer dişlisi ve fren sistemi eyleyicileri yer aldı.

SMS Savunma, Leopard2A4 hidrolik sistemini, Kara Kuvvetleri Komutanlığı (K.K.K.lığı) için üretiyor. Zorlu mühendislik çalışmalarıyla üretime hazır hale getirilen elektromekanik sistemler, hidrolik pompalar ve yüksek basınç altında çalışan hortumlar gibi bileşenlerden oluşan bu sistem, tank üzerinde hidrolik güçle tahrik alan tüm sistemlerin çalıştırılmasını sağlıyor.

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.