Ana Sayfa Haberler SSB, DSEI 2019’da, İş Birliklerini Artırmaya Odaklandı

SSB, DSEI 2019’da, İş Birliklerini Artırmaya Odaklandı

İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleştirilen DSEI 2019 fuarı, ikinci gününde devam ediyor. 42 savunma ve havacılık firması ile gerçekleştirilen milli katılıma öncülük eden Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB), fuarın ilk gününde birçok görüşme gerçekleştirdi.

Bu kapsamda, 10 Eylül’de yapılan görüşmelerden bazıları şöyle:

  • Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir başkanlığındaki SSB heyeti, Birleşik Krallık Savunma Tedarik Bakanı Anne-Marie Trevelyan ve beraberindeki heyet ile bir toplantı gerçekleştirdi.

 

  • Dr. Demir ve Umman Savunma Bakanı Badr bin Saud Al Busaidi ile FNSS standında bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmenin gündeminde, Umman ile kara ve deniz sistemlerindeki ortaklıkları genişletme ve farklı alanlara yayma olduğu öğrenildi.

 

 

  • Dr. Demir, İtalya’nın Savunma Genel Sekreteri ve Ulusal Silahlanma Direktörü Korgeneral Nicolo Falsaperna ile SSB standında bir araya geldi.

 

 

  • Dr. Demir, Brezilya Savunma Sanayii Başkanı Dr. Marcos Degaut ile SSB standında bir görüşme gerçekleştirdi.

 

İngiltere’deki ExCeL London fuar merkezinde, 10 Eylül’de başlayan DSEI 2019, 13 Eylül’e kadar devam edecek.

 15,698 Toplam Görüntüleme,  1 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.