Ana Sayfa Haberler Prof. Dr. İsmail Demir, Art Arda İkinci Kez Yılın Bürokratı Seçildi

Prof. Dr. İsmail Demir, Art Arda İkinci Kez Yılın Bürokratı Seçildi

Ekonomist Dergisi tarafından bu yıl 30’uncu kez düzenlenen Yılın İş İnsanları anketi sonuçlandı. Buna göre, dokuz kategoride en çok oyu alarak zirveye oturan isimler belli oldu. Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir ise Yılın Bürokratı seçildi. Prof. Dr. Demir, geçtiğimiz sene de Yılın Bürokratı seçilmişti.

Konuyla ilgili olarak Ekonomist Dergisi tarafından 18 Nisan’da yayınlanan haberde, salgın sürecinde, yerli ve milli solunum cihazı ve MR görüntüleme sistemleri gibi çözümler üreterek kendini gösteren savunma sanayisinin, Prof. Dr. Demir’e birincilik getirdiği ifade edildi.

Prof. Dr. Demir ise sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı değerlendirmede, şunları kaydetti: “Ekonomist Dergisi’nin anketinde iki yıl üst üste bu sonucun çıkması ekosistemimizin başarılı çalışmasının sonucudur. Bu ödülü savunma sanayii ailemizin bütün fertlerine teşekkür edip, onlar adına kabul ediyorum. Savunma sanayimiz tecrübesini diğer alanlara aktarmaya devam edecek.”

Loading

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.