Ana Sayfa Haberler SSM, Hafif Alaşımlı Sabit Köprü Projesi BİD Duyurusu Yayınladı

SSM, Hafif Alaşımlı Sabit Köprü Projesi BİD Duyurusu Yayınladı

Savunma Sanayii Müsteşarlığı (SSM), 18 Aralık’ta İnternet sitesinden, Hafif Alaşımlı Sabit Köprü Projesi Bilgi İstek Dokümanı (BİD) Duyurusu yayınladı.

BİD, Kara Kuvvetleri Komutanlığı ihtiyacına binaen, intikallerde karşılaşılan çeşitli doğal engellerin geçilmesi maksadıyla, köprü inşa aracı, köprü taşıma aracı, köprü malzemeleri ve gerektiğinde römorklardan oluşan bir sistemin kazandırılması maksadıyla yayınlandı.

Dokümanı almaya istekli kurum veya firmaların, öncelikle bu talebini en geç 29 Aralık tarihi saat 16.00’ya kadar resmi bir yazı ile SSM’ye iletmesi gerekiyor. SSM’nin söz konusu talebi uygun bulması halinde ise, talepte bulunan kurum veya firmaya, BİD’in teslim alınması hususunda bildirimde bulunulacak. BİD cevapları ise 1 basılı ve 1 elektronik kopya olmak üzere, 2 kopya halinde, 5 Şubat 2018 tarihi saat 16.00’ya kadar SSM’ye teslim edilecek.

 

Bilgi için: http://www.ssm.gov.tr/Images/Uploads/MyContents/V_20171218153129840723.pdf

 1,128 Toplam Görüntüleme,  3 Günlük Görüntüleme

İlgili İçerikler

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyoruz, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul Et Detaylı bilgi almak için tıklayın.